خواص یشم سبز – خواص درمانی

يشم سبز يا «‌سنگ تسكين دهنده احساسات » را به راحتي مي توان براي بچه ها تهيه كرد و مثل جواهرآلات معمولي مورد استفاده قرار داد. بچه هاي حساس و هيجاني ، اغلب به يك وسيله محافظت كننده احتياج دارند كه همراهشان باشد و از اين طريق مطمئن شوند كه احساساتشان بر آنها غلبه نمي كند و آنها را تحت تأثير قرار نمي دهد. اين سنگ اعتماد به نفس، و اتكا به خويشتن را در بچه تقويت مي كند.يشم سبز به فرد ايمان مي بخشد تا در زندگي به تك تك آرزوهاي خود برسد.

يشم سبز يا « كريستال آرامش بخش »‌ كه « سنگ ورزش » نيز ناميده مي شود، تقويت كننده چالاكي و چابكي فرد است. اكثر مردان شرق دور ، با فوايد اين سنگ آشنا هستند. كساني كه از اين سنگ استفاده كرده اند مي گويند پا به پاي افزايش سلامتي فرد ، رنگ اين سنگ تيره تر مي شود و هر چقدر از سلامتي فاصله بگيريد رنگ آن روشنتر مي شود. يشم سبز به احساسات و عواطف فرد آرامش مي دهد و باعث تقويت قواي جسماني او بعد از جراحيهاي كوچك ، طلاق ، ضايعه دردناك مرگ نزديكان ، يا از دست دادن شغل مي شود. بعضي ها نيز مي گويند اين سنگ خوش شانسي مي آورد.

انرژي هاي نهفته در اين سنگ داراي فوايد زير ميباشد:
– درمان بيماريهاي کبد و روده اي و همچنين امراض پوستي منشاء گرفته از اختلالات آنها
–  درمان سردرهاي مزمن، ميگرن و همچنين جهت کنترل نمودن نيروهاي درون و پيشبرد آنها در مسير صحيح
–  آرامش بخشيدن به افراد مبتلا به استرس
درمان بيماريهاي کبد و روده اي و همچنين امراض پوستي منشاء گرفته از اختلالات آنها
طريقه استفاده:
يک قطعه سنگ يشم سبز را به مدت بيست دقيقه داخل مقداري محلول آب ميوه هاي مختلف ( بجز گلابي و کيوي) قرار داده و پس از برداشتن سنگ( سنگ را بلافاصله درون مقداري آب بگذاريد تا انرژي هاي از دست رفته آن شارژ گشته و جهت دفعات بعد قابل استفاده باشد)، روزي دو الي سه بار و هر دفعه دو قاشق از اين آب ميوه انرژي دار ميل کنيد. توجه داشته باشيد که اولين مصرف اين دارو در هر روز بصورن ناشتا و قبل از ساعت 9 باشد و تا سي دقيقه پس از ميل نمودن آن هيچ چيز نخوريد.
همچنين بهتر است وعده دوم مصرف دارو قبل از غروب خورشيد بوده و هر روز بصورت تازه تهيه شود چرا که امواج شفابخش آن فقط براي يک روز باقي مي ماند. گاه نيز با توجه به نوع يشم ، فقط به مدت 10 الي 12 ساعت قبال استفاده مي باشد.
درمان سردرهاي مزمن، ميگرن و همچنين جهت کنترل نمودن نيروهاي درون و پيشبرد آنها در مسير صحيح.
طريقه استفاده:
جهت درمان سردرد و ميگرن: يک قطعه سنگ يشم سبز را به مدت سه دقيقه در آفتاب گذاشته و سپس آن را به مدت پانزده دقيقه بر روي چشم سوم ( چاکراي ششم) خويش قرار داده و دراز بکشيد و آرام باشيد. پس از برداشتن سنگ نيز به مدت پنج دقيقه در همان حالت باقي مانده و يا حتي بخوابيد. بهتر است اين روش را قبل از خواب نيمروز و يا شبانه بکار ببريد.
جهت کنترل نيروهاي درون: يک قطعه سنگ يشم سبز را خيس نموده و فقط به مدت ده دقيقه بر روي چشم سوم خويش  قرار دهيد. بهتر است محل چشم سوم را نيز خيس نماييد.
آرامش بخشيدن به افراد مبتلا به استرس
طريقه استفاده:
مقدار مدارات اين انرژي در سنگ يشم بسيار زياد بوده و حرکت ملايم آن باعث آرامش زياد در افراد مي شود. اگر اين سنگ را  بر روي چاکراهاي 4 و 5 قرار دهيد، باعث آرامش بخشيدن به افراد مبتلا به استرس،اضطراب و اختلالات عصبي مي شود.

توصيه ها:
–  امواج اين سنگ براي بيماران مبتلا به تالاسمي و هپاتيت مضر بوده و قرار گرفتن اين سنگ در حوزه مغناطيسي بدن آنها، موجب جذب امواج منفي سنگ و تثبيت بيماري مي گردد.
–  يشم سبز داراي هاله ي بلند و ساده و بدون نيروي موجي مي باشد که جهت آرامش مدارات مغناطيسي بدن انسانها مناسب نمي باشد چرا که رنگ آن باعث اختلال در مدارات بدن آنها مي شود.
–  چنانچه اين سنگ در کنار سنگ عين الشمس ( مخصوصا” در آفتاب) به مدت يک الي دو ساعت قرار بگيرد، هاله آن به شدت قوي گشته و جهت افرادي که مدارات مغناطيسي ضعيف و سبک دارند بسيار خطرناک است.

امتیاز بدهید ...